Blaupunkt LED TV | 86UGC5500S | 86 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 86UGC5500S
- Saadavus: 3
-
821€
Blaupunkt LED TV | 86UGC5500S | 86 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, RJ45, USB, CI+ |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 86 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 218 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 441.00 mm |
| Gross height (mm) | 1184.00 mm |
| Gross weight | 37.20 kg |
| Gross width (mm) | 1924.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 1924 x 117 x 1104 cm |
| Net weight | 28.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7360.00 g |
| Plastic (No PET) | 1840.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | LED TV |
| Producer product name | 86UGC5500S |
| Tare weight (kg) | 9.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 1.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







